Adam Hall 19" Parts 87451 SMART C Lámpara LED con sensor para rack 19" 1 U multicolor
Con presencia de movimiento para apagado y encendido
Variantes
Adam Hall 19" Parts 87451 SMART Lámpara LED con sensor para rack 19" 1 U blanco
Más colores
73.76€
VerDescripción
- Professional rack light with patented Smart Motion sensor technology
- Strip with 18 LEDs
- Independent colour selection for active mode and sleep mode
- Timer control and adjustable sleep mode dimmer
- Continuous dimming
- Colour selector
- Including power supply with strain relief
This rack light with patented Smart Motion sensor technology features a strip of 18 ultra-bright LEDs to deliver consistent illumination across the entire rack width. It is switched on by pressing and holding the power button; a motion sensor activates the LEDs. They remain lit for the period configured in the timer, and if no further movement is detected, switch automatically into sleep mode with adjustable dimmer. In this way, the energy-saving motion sensor light rack is the ideal choice for practical, adjustable rack lighting.
| Tipo de producto | Accesorios para racks de 19" |
|---|---|
| Diseño | 19" / 1 U |
| Alimentación eléctrica | 12 VDC |
| Lámpara | LED |
| Color de lámpara | azul , blanco cálido , blanco frío , rojo , verde |
| Iluminancia | 86 |
| Fuente de alimentación | Toma eléctrica para adaptador |
| Longitud del cable | 2 m |
| Material de la carcasa | Metal |
| Color | negro |
| Accesorios (suministrados) | Cable eléctrico |
| Ancho | 485 mm |
| Altura | 44 mm |
| Fondo | 60 mm |
| Peso | 0,98 kg |
| Más propiedades | Con detección de movimiento |
Comprar Adam Hall 19" Parts 87451 SMART C Lámpara LED con sensor para rack 19" 1 U multicolor
Envío gratis desde 149€
Tu pedido en 24-48h
Garantía de 3 años
En todas nuestras marcas
Atención personalizada
Llámanos al 858 284 021