Especificaciones
Descripción
- Rated @ 250 V, 16 A
- 5 black and yellow striped power output connectors
- All-metal enclosure
- 2 x M10 inserts
Designed for easy power distribution on stages, trusses and in gear rigs, the PROPORT 4TT features a yellow and black striped input connector and 5 black and yellow striped output connectors. Four of those are located on top of the rugged all-metal enclosure which also provides two female thread M10 suspension points.
| Tipo de producto | Power strips |
|---|---|
| Diseño | no para 19" |
| Number of IP54 outlets | 5 x black & yellow power in + 1 x black & yellow power out |
| Fuente de alimentación | Cable |
| Alimentación eléctrica | 250 V |
| Corriente máxima | 16 A |
| Alimentación | 230 V |
| Material de la caja | Metal |
| Color | negro |
| Ancho | 297 mm |
| Altura | 60 mm |
| Fondo | 78 mm |
| Más propiedades | 2 roscas M10 |
| Peso | 1 kg |
Comprar Adam Hall Accessories PROPORT 4 TT
Envío gratis desde 149€
Tu pedido en 24-48h
Garantía de 3 años
En todas nuestras marcas
Atención personalizada
Llámanos al 858 284 021