Adam Hall Accessories VR 1616 YEL - Velcro 16 cm amarillo
Variantes
Descripción
Customise and personalise your cable ties!
You can order Adam Hall cable ties with your individual imprint on the tongue.
Choose between economy printing in black or white and attractive high quality multicolour transfer printing.
We also offer full customisation for larger quantities, e.g. cable ties with your custom dimensions and tongue colours.
Please contact your sales representative or sales@adamhall.com for more information.
| Tipo de producto | Brida para cables |
|---|---|
| Material | velcro |
| Color | negro |
| Brida | Sí |
| Color de la brida | amarillo |
| Anchura | 16 mm |
| Longitud | 160 mm |
| Peso | 0,002 kg |
| Más propiedades | Con anillo metálico |
Comprar Adam Hall Accessories VR 1616 YEL - Velcro 16 cm amarillo
Envío gratis desde 149€
Tu pedido en 24-48h
Garantía de 3 años
En todas nuestras marcas
Atención personalizada
Llámanos al 858 284 021