Adam Hall Accessories PorPort 4 T
Especificaciones
Descripción
- Rated @ 250 V, 16 A
- 4 x IP54 outlets with flip lid covers
- Black and yellow striped power I/O connectors
- All-metal enclosure
- 2 x M10 inserts
Designed for easy daisy chaining, the PROPORT 4T power strip provides 4 type F grounded outlets with individual flip lid covers plus black and yellow striped power I/O connectors. Featuring a rugged all-metal enclosure and two female thread M10 suspension points it is ideal for neat, custom power distribution on stages, trusses and in gear rigs.
| Tipo de producto | Power strips |
|---|---|
| Diseño | no para 19" |
| Number of IP54 outlets | 4 x Schuko folding cover + black and yellow power I / O |
| Number of USB charging sockets | 230 V |
| Fuente de alimentación | Cable |
| Alimentación eléctrica | 250 V |
| Corriente máxima | 16 A |
| Alimentación | 230 V |
| Material de la caja | Metal |
| Color | negro |
| Ancho | 297 mm |
| Altura | 65 mm |
| Fondo | 78 mm |
| Más propiedades | 2 roscas M10 |
| Peso | 1,02 kg |
Comprar Adam Hall Accessories PorPort 4 T
Envío gratis desde 149€
Tu pedido en 24-48h
Garantía de 3 años
En todas nuestras marcas
Atención personalizada
Llámanos al 858 284 021